قوانین و مقررات

مهم‌ترین شرایط و مقررات حاکم بر ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی کاروان مهر به شرح زیر است. لذا خواهشند است در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان می باشد:
۱. بعضی از شماره های ارائه شده در کاروان مهر ممکن است قابل ارسال نباشد و کاروان مهر برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است مجله خریداری شده توسط شما به دلیل چاپ تمام شدن مجله، به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین کاروان مهر قابل تهیه نباشد.

۲. کاروان مهر مجله ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت پشت جلد تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند. ممکن است قیمت برخی از شماره ها در چاپ های بعدی تغییر پیدا کند.

۳. پس از تایید پرداخت هزینه سفارش شما در سایت به حالت تکمیل شده تغییر وضعیت پیدا خواهد کرد. در صورت عدم تغییر وضعیت شما به تکمیل شده باید جهت تأیید پرداخت با تلفن بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

۴. سفارشات شما مشتریان عزیز حداکثر بعد از گذشت ۱ روز و نیم کاری وارد چرخه ارسال شده و به اداره پست تحویل داده می شود.

۵. در صورت قابل تهیه نبودن محصول سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری بازگردانده می شود. مشتری می‌تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را با تماس تلفنی ثبت نماید. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. انتقال وجه صرفاً از طریق کارت به کارت (حداکثر بعد از گذشت ۳ روز کاری) انجام می‌شود لذا الزامیست نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت تطابق داشته باشد .

۶. سیستم اعتباری سایت صرفاً برای پرداخت هزینه‌های سفارشات، تسویه تغییر قیمت با تماس با بخش پشتیبانی سایت و بازپرداخت وجه پرداختی برای سفارشات به مشتریان طراحی گردیده است.

۷. رویه بازگرداندن کالا: در صورت وجود هر مشکلی در محصول منوط به اینکه از مشکالات فنی تولید(مشکل چاپی، صحافی و…) باشد، خریدار محترم حداکثر بعد از گذشت ۱۰ روز کاری فرصت دارد محصول را به کاروان مهر برای بررسی ارسال نماید. هزینه پست در صورت اثبات صحت مشکل از جانب ناشر بر عهده کاروان مهر می باشد. (این بند شامل مجلات ضربه خورده، هرگونه پارگی، خیسی و … نمی شود)

۸. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات مجله ها تغییر پیدا کند. مشتری با ثبت سفارش رضایت خود از این تغییرات را اعلام نموده است.

۹. سایت کاروان مهر صرفاً شماره های نو و چاپ اصلی را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال مجله های دست دوم را ندارد..

۱۰. در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده بعد از گذشت یک روز کاری چون مجله به درخواست ایشان تهیه می شود مبلغ سفارش قابل استرداد نیست و سفارش شما ارسال خواهد شد.

۱۱. مالکیت معنوی و فکری کاروان مهر یکی از ارکان مهم تمدن ملل است که متعلق به پدیدآورده اثر است و غیر قابل انتقال می باشد. و همچنین کلیه حقوق مادی کاروان مهر متعلق به ناشر، مولف، مترجم آن است و هرگونه سوء استفاده اعم از کپی، اسکن، استخراج مطالب و… بدون اجازه صاحبان آن ضمن پیگرد قانونی، شرعا حرام می باشد.